15 лютого — 15 квітня 2017

Вигравайте кожні 90 хвилин з Pepsi та Lays!

Купуйте одним чеком акційну продукцію ТМ Pepsi, Pepsi Twist та Pepsi Light разом з акційною продукцією ТМ Lay’s, Lay’s Max, Lay’s Strong, знаходьте код у чеку та відправляйте його на короткий номер 5585* або реєструйте на сайті www.pepsi.ua та вигравайте один з подарунків: футбольний м’яч, футболку, подарунковий сертифікат мережі «Сільпо» номіналом 50 грн або головний приз – квитки на фінал Ліги чемпіонів УЄФА в місті Кардіфф на двох!


01 березня — 31 березня 2017

Радісне життя – смартфон щодня

Купуйте три одиниці акційної продукції ТМ «Корона» одним чеком, знаходьте код у чеку та надсилайте його на короткий номер 4300* й отримуйте можливість виграти смартфон!


27 лютого — 15 квітня 2017

Товари до посту* в «Сільпо»

Піст – гарний привід очистити не лише тіло, а й душу.

Великий піст – це період духовної та фізичної підготовки до урочистого свята в християнстві – Великодня. Цього року піст триватиме з 27 лютого до 15 квітня 2017 року включно.


Щотижня в п’ятницю, суботу та неділю акція 2+1 на пиво вітчизняних виробників!

Щотижня в п’ятницю, суботу та неділю купуйте два літри будь-якого розливного пива вітчизняних виробників та беріть третій літр лише за 1 копійку.


«Рибний четвер» у «Сільпо»!

Щочетверга в мережі супермаркетів «Сільпо» проходить акція «Рибний четвер».

«Смачна Середа» в «Сільпо»!

Щосереди у супермаркетах «Сільпо» ви маєте можливість придбати м’ясну, ковбасну або сирну продукцію зі значною знижкою 15%!


Знижки на кулінарію

Щодня у «Сільпо» на всю продукцію відділу кулінарії діють апетитні знижки в зручний для вас час!


Вишукані дари моря

З 10 вересня 2015 року по 31 грудня 2017 року включно в супермаркетах «Сільпо» проводиться акція – купуючи 12 устриць або більше, отримайте знижку 25%! 


Мудрі передбачення в чеках «Сільпо»

Відтепер покупки в супермаркетах «Сільпо» приносять вам дивовижні поради та передбачення майбутнього! Коли отримуєте чек на касі, зверніть увагу: кожен чек містить мудру пораду-передбачення від творців «Книги Змін» для вас особисто.


array ( 'NavShowAlways' => true, 'NavTitle' => '', 'NavRecordCount' => NULL, 'NavPageCount' => NULL, 'NavPageNomer' => NULL, 'NavPageSize' => NULL, 'bShowAll' => false, 'NavShowAll' => NULL, 'NavNum' => NULL, 'bDescPageNumbering' => false, 'add_anchor' => NULL, 'nPageWindow' => 11, 'bSavePage' => true, 'sUrlPath' => '/ua/actions/otheractions/', 'NavQueryString' => '', 'nStartPage' => 1, 'nEndPage' => NULL, 'NavFirstRecordShow' => 1, 'NavLastRecordShow' => NULL, )