01 травня — 30 червня 2017

Винагорода за кожне поповнення картки «Власного Рахунку» у «Сільпо» на суму від 50 гривень!

З 1 травня до 30 червня 2017 року включно поповнюйте нову картку «Власного Рахунку» на касах супермаркетів «Сільпо» та Le Silpo на суму від 50 грн та гарантовано отримуйте 250, 500 або 1000 балів на «Власний Рахунок»! 


18 травня — 31 травня 2017

Акція від ТМ Jacobs

З 18 по 31 травня 2017 року в супермаркетах «Сільпо» проводиться акція від ТМ Jacobs. 

18 травня — 07 червня 2017

Не шукайте нагоди для свята – просто влаштуйте його!

На вас вже чекають обрані білі та рожеві вина Власного імпорту за спеціальною ціною.


19 травня — 19 червня 2017

5% знижки до 19 червня 2017 року в «Сільпо» на просп. Президента Грушевського, 2, м. Луцьк

З 19 травня до 19 червня 2017 року включно придбайте будь-які товари з асортименту супермаркету «Сільпо» за адресою: м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 2 із використанням картки «Власний Рахунок», брелока (чи, якщо ви не є учасником програми «Власний Рахунок», візьміть на касі тимчасову картку) та отримайте знижку 5%* незалежно від суми покупки!


Щотижня в п’ятницю, суботу та неділю акція 2+1 на пиво вітчизняних виробників!

Щотижня в п’ятницю, суботу та неділю купуйте два літри будь-якого розливного пива вітчизняних виробників та беріть третій літр лише за 1 копійку.


«Рибний четвер» у «Сільпо»!

Щочетверга в мережі супермаркетів «Сільпо» проходить акція «Рибний четвер».

«Смачна Середа» в «Сільпо»!

Щосереди у супермаркетах «Сільпо» ви маєте можливість придбати м’ясну, ковбасну або сирну продукцію зі значною знижкою 15%!


Знижки на кулінарію

Щодня у «Сільпо» на всю продукцію відділу кулінарії діють апетитні знижки в зручний для вас час!


Вишукані дари моря

З 10 вересня 2015 року по 31 грудня 2017 року включно в супермаркетах «Сільпо» проводиться акція – купуючи 12 устриць або більше, отримайте знижку 25%! 


Мудрі передбачення в чеках «Сільпо»

Відтепер покупки в супермаркетах «Сільпо» приносять вам дивовижні поради та передбачення майбутнього! Коли отримуєте чек на касі, зверніть увагу: кожен чек містить мудру пораду-передбачення від творців «Книги Змін» для вас особисто.


array ( 'NavShowAlways' => true, 'NavTitle' => '', 'NavRecordCount' => NULL, 'NavPageCount' => NULL, 'NavPageNomer' => NULL, 'NavPageSize' => NULL, 'bShowAll' => false, 'NavShowAll' => NULL, 'NavNum' => NULL, 'bDescPageNumbering' => false, 'add_anchor' => NULL, 'nPageWindow' => 11, 'bSavePage' => true, 'sUrlPath' => '/ua/actions/otheractions/', 'NavQueryString' => '', 'nStartPage' => 1, 'nEndPage' => NULL, 'NavFirstRecordShow' => 1, 'NavLastRecordShow' => NULL, )