Власне виробництво

Відділ кулінарії в «Сільпо»

Практично в кожному магазині «Сільпо» є відділ кулінарії, в якому ви можете знайти свіжі і смачні готові страви, приготовані нашими кухарями. За основу рецептів ми узяли традиційну українську кухню. В асортименті представлені різноманітні салати, м'ясні і рибні закуски, гарячі страви, випічка. 


Асортимент суші в «Сільпо»

Свіжі суші, роли та сашімі в продажу на полицях «Сільпо». Спеціально для вас ми вибрали найкращі рецепти класичних суші та приготували їх з найсвіжіших продуктів. Ви можете побалувати себе і своїх близьких традиційними японськими стравами.


Власні кондитерські цехи

В супермаркетах «Сільпо» працює мережа власних кондитерських цехів. На сьогодні кондитерські цехи працюють в 30 супермаркетах, але проводиться активна робота з розширення покриття цього додаткового сервісу. Наявність власного кондитерського цеху дає змогу пропонувати гостям широкий асортимент тортів, тістечок, рулетів.

Власні пекарні

В 110 супермаркетах мережі «Сільпо» працюють власні пекарні. Продукція виробляється безпосередньо у місцях продажу за спеціальною рецептурою і продається виключно в нашій мережі супермаркетів. Власні пекарні «Сільпо» можуть на замовлення виготовити будь-яку продукцію, яка вам до вподоби.