Власні торговельні марки

«Премія»® – якість за розумною ціною!

Товари власної торгової марки «Премія» – це високоякісна продукція від надійних вітчизняних та іноземних виробників, яка виготовляється і постачається на наше пряме замовлення: без зайвих витрат на рекламу, дистрибуцію та без посередників, але з обов’язковим контролем якості з нашого боку. Отже, ви можете насолоджуватися звичною вам якістю рівня популярних торгових марок без переплат. Купуйте вигідніше, не поступаючись якістю.

«Повна Чаша»® – вигода ваша!

Вибір для ощадливого бюджету. Власна торгова марка «Повна Чаша» пропонує асортимент продуктів і товарів щоденного вжитку за доступною ціною. Їхні властивості цілком відповідають технічним вимогам відповідних категорій та перевіряються нашою службою контролю якості, а дружня ціна допомагає вам заощаджувати кошти сімейного бюджету.

Premiya Select®

У лінійці преміальної власної торгової марки Premiya Select® випускається продукція ексклюзивної якості. Зокрема, натуральна осетрова ікра – одна з небагатьох в Україні сертифікована чорна ікра. А також лососева ікра відмінної якості, що забезпечується завдяки засолюванню та пакуванню продукції безпосередньо на місці вилову.

«Премія Рікі Тікі»®

Власна торгова марка «Премія Рікі Тікі» – це високоякісні товари для малечі від 3 років, виготовлені спеціально для наших мереж виробниками з високою репутацією. 

Ми особливо ретельно відшукуємо товари для цієї марки, оскільки турбуємося про здоров’я малюків. «Премія Рікі Тікі»® – це:

  • збалансований склад поживних речовин;
  • вміст корисних вітамінно-мінеральних комплексів;
  • продукти без синтетичних барвників та шкідливих смакових добавок;
  • додатковий контроль якості нашими спеціалістами.